В ніч на 15 липня окупанти близько десяти разів атакували дронами-камікадзе і артилерією Нікополь і Марганецьку громаду. Через обстріл там пошкоджені 2 приватні будинки, гараж, заправка і лінія електропередач.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
Внаслідок атаки люди не постраждали.
В інших громадах Дніпропетровської області ніч минула без обстрілів.
Раніше “Особи” також писали: ““Охматдит” готується до відбудови: благодійники перерахували близько 800 мільйонів”.





















