Новини

Окупанти обстріляли Дніпропетровську область

Ворог без упину б’є по Нікопольському району.

478Переглядів

В ніч на 15 липня окупанти близько десяти разів атакували дронами-камікадзе і артилерією Нікополь і Марганецьку громаду. Через обстріл там пошкоджені 2 приватні будинки, гараж, заправка і лінія електропередач.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

Внаслідок атаки люди не постраждали.

В інших громадах Дніпропетровської області ніч минула без обстрілів.

Раніше “Особи” також писали: ““Охматдит” готується до відбудови: благодійники перерахували близько 800 мільйонів”.

Залишити відповідь