Росіяни продовжили битий по Нікопольщині. Ворог атакував райцентр і Марганецьку громаду дронами-камікадзе. Пошкоджена приватна оселя.
Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.
З даними влади, люди не постраждали. В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Напередодні російські війська також накривали артилерійським вогнем та били дронами-камікадзе по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадам району.
Пошкодили промислове підприємство. Понівечені чотириповерхівка, 10 приватних будинків, 4 господарські споруди, гараж. Були потрощені приватні легковики й вантажівка. Зачепило лінію електропередач. Сталося кілька пожеж, які рятувальники приборкали.
Раніше “Особи” також інформували: Дніпропетровщина — найтривожніша область України у 2024 році.






















