Цей життєво важливий проєкт став можливим завдяки злагодженій співпраці депутатів Дніпропетровської обласної ради, міжнародних партнерів та українських громадських організацій.
Про це повідомила пресслужба обласної ради.
За сприяння голова облради Микола Лукашук подякував депутатській команді та міжнародним партнерам. Зокрема компанії «Pompiers solidaires», асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна — Aide Médicale & Caritative France-Ukraine», особисто Діані Дольс, «La Maison ukrainienne», ВГО «Всеукраїнська рада реанімаціï та екстреноï медичноï допомоги» і ТОВ «Санагро Україна».
Нова очисна станція — це не просто доступ до питної води, це символ єднання та незламної волі українців й світової спільноти у боротьбі за мирне та гідне життя, – зазначає Лукашук.
Нагадаємо, що ситуація з водопостачанням на Дніпропетровщині лишається складною.
Раніше “Особи” також писали: «Дніпроводоканал» закликав боржників розрахуватися, інакше відключить послугу та подасть до суду.



















