Новини

Ударив ножем: у Дніпрі чоловік вбив свого пасинка

У Дніпрі батько смертельно ударив ножем свого пасинка.

192Переглядів

Подія сталася 14 липня у Шевченківському районі міста. Там під час застілля чоловіки почали з’ясовувати стосунки. Під час конфлікту вітчим схопив ножа та вдарив ним пасинка у груди. Постраждалого 37-річного чоловіка госпіталізували до лікарні, де він помер. Про вбивство поліції повідомили родичі.

Про це йдеться в пресслужбі ГУНП Дніпропетровської області.

Правоохоронці затримали підозрюваного на місці злочину в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відомо, що він вже мав проблеми з законом.

15 липня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство). Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “Криворізькі поліцейські встановлюють причину пожежі, в якій загинули люди”.

Залишити відповідь