Новини

Депутати Дніпропетровської облради передають кошти на сили оборони

Депутати обласної ради отримали у цьому році по 750 тис грн на виконання своїх повноважень. Вже майже 15 млн грн з цих депутатських субвенцій спрямували на допомогу військовим.

459Переглядів

Кошти підуть на придбання FPV дронів, квадрокоптерів Mavic, автомобілів для виконання бойових задач, засобів радіоелектронної боротьби, автозапчастин, ремонт військової техніки.

Про це в Telegram повідомив Микола Лукашук.

“Хочу ще раз акцентувати на тому, що обласна рада та наші депутати самостійно не проводять закупівлю військових товарів. Гроші у вигляді субвенцій напряму перераховуються до військових частин. І вже наші захисники закуповують ті товари, які найбільше потрібні на лінії фронту.

Дякую нашій великій команді, усім депутатам, за плідну роботу та злагоджену позицію!” – написав він.

Раніше “Особи” також сповіщали: Уряд виділить 1,65 млрд грн для оновлення курсу “захист України” в школах: на що підуть кошти.

Залишити відповідь