За даними слідства, у вересні 2022 року начальник продовольчого складу однієї з військових частин створив організовану групу, до якої залучив начальника складу забезпечення батальйону та командира відділення, який виконував обов’язки діловода речової служби частини. Згідно «обов’язків» начальник продовольчого складу особисто підшукував покупців, начальник складу забезпечення збирав «замовлення», а діловод речової служби приховував нестачу. Так вони викрали військового майна на суму майже 200 тис грн.
Про це повідомили в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.
Прокурори Маріупольської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону скерували до суду обвинувальний акт стосовно військових.
“Їм інкримінують привласнення військового майна військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем, вчиненому повторно, за попередньою змовою організованою групою осіб в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 410 КК України)”, – йдеться у повідомленні прокуратури.
Підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “ДБР повідомило про підозру судді з Дніпропетровщини, який замовив викрадення свого бізнес-партнера”.





















