На Раді Оборони окрім мобілізації та фортифікацій, підняли тему захисту критичної інфраструктури.
Про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.
За його словами, це питання, яке на контролі завжди. А надто зараз, коли область готується до опалювального сезону.
Заслухали керівників енергетичних підприємств. Зауважив – вони завжди можуть розраховувати на нашу підтримку, – пише Лисак.
Посадовець зазначає, що говорили також про укриття у лікарнях регіону. Цього тижня відповідальні мають промонітори їх стан. Після – місяць на проєкти з облаштування.
Обговорили необхідність створення місцевих пожежних команд, яких на Дніпропетровщині зараз 26. Цей показник треба збільшити щонайменше вдвічі. Бо вони вірні помічники державної служби з надзвичайних ситуацій. Особливо у віддалених населених пунктах, – пише Лисак.
На Раді заслухали доповіді військових та актуалізували їхні потреби.
Зрештою, всі задачі сформовані – працюємо, – підсумовує Лисак.
Зазначимо, що про стан та терміни будівництва фортифікаційних споруд у області ніякої конкретики від ДніпроОВА суспільство не отримувало вже давно.
Нагадаємо, що президент ще у грудні 2023 року доручив прискоритися з фортифікацією.
Раніше “Особи” також писали: Наступ рф “захлинеться”: Шмигаль розповів, скільки Україна витратить на фортифікації.



















