Вчора Президент України Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради.
Про це він повідомив у відеозверненні, передає Укрінформ.
«Щойно провів у Запоріжжі дві важливі наради. Оперативну – з військовими, з генералами Тарнавським, Москальовим, Літвіновим та всіма, хто відповідає за оборону тут, саме на Запоріжжі. Друга нарада – фактично загальнодержавна – щодо фортифікації», – сказав Зеленський.
За його словами, на всіх основних напрямках потрібно посилитися, прискоритися з будівництвом фортифікаційних споруд.
Передусім це Авдіївський напрямок, Мар’їнський та інші напрямки на Донеччині. Харківщина – це Куп’янський напрямок, також оборонна лінія Купʼянськ – Лиман.
«І вся Харківщина, і Сумщина, і Чернігівщина, і Київська, і Рівненська області, Волинь (останні дві межують з Білоруссю – ред.). І також південь – Херсонська область», – сказав Президент.
Доповідали з цього питання міністр оборони Умєров, генерал Павлюк, відповідні військові керівники, керівники областей.
Учасники наради обговорили залучення ресурсів, мотивацію, зокрема і приватного бізнесу, в цій роботі, фінансування.
«Пріоритет очевидний. Вдячний усім, хто працює саме на такому будівництві, на виробництві матеріалів», – сказав Зеленський.
Він також звернув увагу на будівництво укриттів у школах, щоб діти могли навчатися принаймні у змішаному форматі – і офлайн також.
Нагадаємо, 17 листопада 2023 р. Кабінет міністрів України для будівництва фортифікаційних споруд виділив Дніпропетровській обласній військовій адміністрації 12,5 млн гривень.
До 28 грудня ц.р. ДніпроОВА має подати звіт про використання цих коштів.

Раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні вдалося перехопити ініціативу в Чорному морі і змусити ворога ховати військові кораблі.




















1 коментар