Новини

У Дніпрі напередодні професійного свята вручили відзнаки медикам

Напередодні професійного свята працівникам медичної сфери Дніпропетровщини вручили відзнаки.

307Переглядів

У залі зібралися фахівці різних профілей зі всієї області. Керівники лікарських команд. Тих, завдяки кому Дніпропетровщина має славу медичного хабу. 

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Він оприлюднив кілька фото з церемонії нагородження медиків.

Та насправді хотів би потиснути руку кожному й кожній, хто відвойовує здоров’я та життя. Хто самовіддано витримує навантаження війни в тилу. Й хто відважно рятує поранених на передовій, – резюмує Лисак.

Раніше “Особи” також інформували: У Слобожанському після реконструкції відкрили сучасну амбулаторію.

Залишити відповідь