У залі зібралися фахівці різних профілей зі всієї області. Керівники лікарських команд. Тих, завдяки кому Дніпропетровщина має славу медичного хабу.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Він оприлюднив кілька фото з церемонії нагородження медиків.
Та насправді хотів би потиснути руку кожному й кожній, хто відвойовує здоров’я та життя. Хто самовіддано витримує навантаження війни в тилу. Й хто відважно рятує поранених на передовій, – резюмує Лисак.
Раніше “Особи” також інформували: У Слобожанському після реконструкції відкрили сучасну амбулаторію.

























