Обласну премію започаткував голова ДніпроОВА Сергій Лисак. Мета — відзначити молодь за досягнення у різних сферах та заохотити їх. Розмір — 16 тисяч гривень. Вона виплачується одноразово.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Завжди пишався нашою молоддю. Активною, креативною, натхненною і талановитою. Саме тому вирішив започаткувати обласну премію, аби заохотити хлопців та дівчат. Нехай отримані кошти стануть мотивацією на подальші звершення», – зазначив Сергій Лисак.
Спеціальна комісія обере 20 переможців серед тих, хто зробив найбільший внесок у розвиток регіону. Номінацій декілька. Вони стосуються, зокрема, наукових, творчих, культурних, підприємницьких і виробничих досягнень, розвитку волонтерського руху, популяризації здорового способу життя, утвердження національної ідентичності.
Прийом заявок на здобуття премії вже стартував і триватиме до 2 серпня включно. До цього часу громади, організації, об’єднання, заклади й установи області можуть подавати свого кандидата на електронну пошту управління молоді і спорту ОВА umsdniprooda@gmail.com.
Як взяти участь у конкурсному відборі можна дізнатися за посиланням.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі напередодні професійного свята вручили відзнаки медикам”.



















