В поєдинку за третє місце в драматичному протистоянні Харлан здійснила неймовірний камбек і перемогла кореянку Чой Себін — 15:14.
Про це повідомляє НОК України.
“Це для тебе рідна, це для тебе”, — бронзова призерка Олімпіади присвятила свій успіх Україні.
Також Харлан стала єдиною українською спортсменкою в історії, яка виграла медалі на чотирьох Олімпіадах — у 2008, 2012, 2016 та 2024 роках.
Виборовши вже п’яту нагороду в кар’єрі, за кількістю медалей на Олімпійських іграх, Харлан наздогнала Яну Клочкову.
Для Харлан це третя особиста бронзова нагорода після Лондона-2012 та Ріо-2016. Також в Ольги є дві командні олімпійські медалі — золота з Пекіна-2008 та срібна з Ріо-2016. Крім того, Харлан — друга після Яни Клочкової українка, в якої загалом п’ять медалей Олімпійських ігор.
У Парижі 32-річна українка матиме шанс виграти ще одну командну нагороду. Турнір жіночих збірних у шаблі розпочнеться 3 серпня о 14:00 за Києвом, у чвертьфіналі українкам протистоятимуть італійки.
Раніше “Особи” інформували: Протягом тижня спортсмени Дніпропетровщини вибороли 39 медалей на міжнародних і всеукраїнських змаганнях.



















