Новини

Протягом тижня спортсмени Дніпропетровщини вибороли 39 медалей на міжнародних і всеукраїнських змаганнях

Серед них – півтора десятка золотих, 12 срібних стільки ж бронзових.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100
258Переглядів

Протягом тижня спортсмени області здобули 39 медалей. Нагороди привезли зі змагань національного та міжнародного рівнів.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Дорослі і юні спортсмени області провели плідний тиждень. Порадували новими здобутками. Відчутно поповнили медальну скарбничку. Вони – наша гордість», – розповіла в.о. начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської ОВА Юлія Скляр.

Національні першості відбувались у Львові, Івано-Франківську, Світловодську. Проводили чемпіонати з шахів та спортивного орієнтування. А ще – кубок України з легкоатлетичних метань.

Атлети Дніпропетровщини взяли участь й у п’яти міжнародних змаганнях. Звідти привезли десять медалей.

«Золото» Кубку Європи з дзюдо серед юніорів виборола Аліса Віденеєва. Змагання проходили в Угорщині. Дівчина здобула перемогу у своїй ваговій категорії.

Проявили себе і боксери області. На юніорському Кубку Європи, який відбувся у Латвії, здобули 4 золоті нагороди.

Бронзовим призером європейської першості з веслувального спорту став Ігор Матвієнко.

В обласних змаганнях взяли участь 240 спортсменів. Зокрема, чемпіонатах з легкої атлетики і плавання.

Також раніше “Особи” писали: Спортсменка з Дніпра виборола “срібло” на Кубку Європи з дзюдо.

Залишити відповідь