Новини

На Дніпропетровщині чоловік вдома зберігав купу зброї та вирощував коноплю

У Новомосковському районі Дніпропетровської області виявили чоловіка, який вдома вирощував коноплю та зберігав арсенал зброї.

452Переглядів

За даними поліцейських, 36-річний чоловік вдома у вантажному причепі зберігав майже 2,5 тисячі набоїв, близько 25 підривних пристроїв та 9 димових шашок. Також на присадибній ділянці правоохоронці виявили насадження рослин коноплі.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Всі речові докази правоохоронці вилучили та направили на проведення експертизи, за результатами якої буде прийнято рішення про пред’явлення чоловіку про підозру. Наразі встановлюється походження та мета зберігання боєприпасів.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі біля багатоповерхівки чоловік підірвав гранату”.

Залишити відповідь