З 5 до 12 серпня в Дніпрі спеціалізована група КП “Дніпроводоканал” вимикатиме водопостачання мешканцям приватного сектору Соборного та Шевченківського районів міста, які мають борги.
Про це повідомляє КП “Дніпроводоканал”.
У списку на вимкнення — 13 адрес, які можна бачити на фото.
Загальна сума боргу мешканців зазначених будинків перед підприємством становить сягає понад 790 тисяч гривень.
У водоканалі зазначили, що вимкнення здійснюють , згідно з урядовою постановою, якою в Україні знято мораторій на нарахування штрафів абонентам, які мають заборгованість, в регіонах, де не ведуться бойові дії.
Раніше “Особи” також інформували: НКРЕКП опублікувала постанови про підвищення тарифів на водопостачання.




















