Новини

На Дніпропетровщині посилять боротьбу з порушниками комендантської години

Таке рішення прийняли на черговій Раді оборони при ДніпроОВА.

484Переглядів

У Дніпропетровській області стає все більше порушників комендантської години.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Про це, серед іншого, йшлося на черговій Раді оборони сьогодні, 6 серпня.

Останнім часом з’явилося більше порушників комендантської години. Це і водії, і просто компанії людей. Нагадую – триває війна. Встановлені обмеження – це необхідність.

Правоохоронці посилять контроль. Усіх, хто нехтує правилами – притягатимуть до відповідальності, – пише Сергій Лисак.

Крім того, на Раді оборони розглядали черговий перелік важливих питань, до  вирішення яких долучилася команда ОВА, військові, представники силового блоку та ДСНС, а на онлайн зв’язку очільники районів.

Найперше – безпека мешканців та захист регіону. Обговорили темпи зведення фортифікацій. Відповідальні звітували й про хід проведення мобілізації.

Окрема увага – підготовці до нового навчального року. Акцент на облаштуванні укриттів, протипожежній безпеці. Вже з наступного тижня почнуть роботу спеціальні комісії. Вони перевірятимуть освітні заклади, – написав начальник ДніпроОВА.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі відкрили перший в області рекрутинговий центр Сил спеціальних операцій ЗСУ.

 

Залишити відповідь