У Дніпропетровській області стає все більше порушників комендантської години.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Про це, серед іншого, йшлося на черговій Раді оборони сьогодні, 6 серпня.
Останнім часом з’явилося більше порушників комендантської години. Це і водії, і просто компанії людей. Нагадую – триває війна. Встановлені обмеження – це необхідність.
Правоохоронці посилять контроль. Усіх, хто нехтує правилами – притягатимуть до відповідальності, – пише Сергій Лисак.
Крім того, на Раді оборони розглядали черговий перелік важливих питань, до вирішення яких долучилася команда ОВА, військові, представники силового блоку та ДСНС, а на онлайн зв’язку очільники районів.
Найперше – безпека мешканців та захист регіону. Обговорили темпи зведення фортифікацій. Відповідальні звітували й про хід проведення мобілізації.
Окрема увага – підготовці до нового навчального року. Акцент на облаштуванні укриттів, протипожежній безпеці. Вже з наступного тижня почнуть роботу спеціальні комісії. Вони перевірятимуть освітні заклади, – написав начальник ДніпроОВА.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі відкрили перший в області рекрутинговий центр Сил спеціальних операцій ЗСУ.



















