Новини

11-річна тенісистка з Дніпропетровщини виграла Літній Кубок Європи

Марія Кочерженко з Кам’янського у складі збірної України виграла Літній кубок Європи.

277Переглядів

У французькому місті Аяччо пройшов Літній кубок Європи для збірних U12. Збірна України виграла цей турнір. Українки перемогли Хорватію(2-1) і стали чемпіонками.

Про це повідомляє Відділення НОК Дніпропетровської області.

У складі української збірної виступали:

  • 11-річна Марія Кочерженко з Кам’янського;
  • 11-річна Анна Кузнецова з Харкова;
  • 12-річна Анастасія Поздєєва зі Львову;
  • Капітан команди – Ольга Ханюкова з Дніпра.

Україна вчетверте стала переможницею Літнього кубка Європи серед дівчат у віковій категорії U12. Востаннє наша команда вигравала цей турнір 2015 року.

Раніше “Особи” також писали: “СК “Прометей” Дубинського, якого звинувачують у корупції, “припинив існування””.

Залишити відповідь