Саме з таким формулюванням оприлюднив пост у Facebook президент клубу Володимир Дубинський, власник супермаркетів “Dmart” та низки інших бізнесів, які особливо добре почувалися за часів головування у ДніпроОДА Валентина Резніченка.
В.Дубинський (на фото) також є віцепрезидентом Федерації волейболу України, а ще збирався розвивати футбол у Чернівцях, куди втік на початку повномасштабної війни з Дніпра, прихопивши з собою волейбольно-баскетбольний спортклуб “Прометей”.
Причиною закриття клубу Дубинський назвав тиск з боку правоохоронних органів на бізнес.
“Вимушений повідомити, що “Прометей” – багаторазовий чемпіон України, постійний учасник єврокубкових змагань, та спортивна академія “Прометей” відсьогодні припиняють своє існування через тиск правоохоронних органів. Я своєю чергою складаю свої повноваження президента ПВЛУ та віцепрезидента ФВУ”, – пише Дубинський.
За словами бізнесмена з корупційними зв’язками, його звинуватили у відмиванні коштів через клуб, однак нічого не виявили. Президент “Прометею” скаржиться, що його клуб поніс репутаційні збитки, через що втратив фінансування, що також стало причиною припинення існування.
“Ми втратили фінансову підтримку меценатів, які не готові зазнавати репутаційних втрат через свої наміри спонсорства українського спорту. Сама суть їхньої залученості до спорту – це репутаційні надходження, які у нас забрали силові структури ще на етапі розслідування, роблячи його гучним”, – написав Дубинський.
Як зазначає Суспільне Спорт, таким чином чоловіча волейбольна команда клубу “Прометей”, найімовірніше, не представлятиме Україну на рівні єврокубків. Команда з Дніпра вже у вересні мала виступити у відборі Ліги чемпіонів сезону 2024/25 і гарантувала собі місце у Кубку виклику з волейболу.
Раніше “Особи” також писали: Брати Дубинські готуються в ProZorro розширити діяльність.



















