Підсумкові матеріали використають для створення концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 роки.
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
«У перші два дні обговорювали напрацювання та пропозиції до державної стратегії молодіжної політики. Учасники взаємодіяли із заступником Міністра молоді та спорту і співголовою Ради з молодіжних питань при Президентові України. Дискутували й з міжнародними партнерами, які підтримують нас на шляху до розбудови громадянського суспільства та відновлення країни», – розповів голова Молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА Максим Свисенко.
Четверо представників нашого регіону відзначили подяками профільного міністерства. Їх отримали активні молоді люди, які беруть участь в розбудові країни та просувають національні проєкти. Зокрема, програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець», що готує до свідомого публічного лідерства.
Раніше “Особи” також сповіщали: Молоді Дніпропетровщини вручили обласну премію та відзнаки.



















