Наразі аграрії накопали майже 470 тис тонн картоплі та відправили до комор 40 тис тонн помідорів
Про це повідомили у ДніпроОВА.
У розпалі сезон помідорів. Томатів зібрано вже 40 тис тонн, огірків – майже 50 тисяч тонн. Вдалися цього року й баштанні.
«Зараз наші аграрії пожинають плоди своєї праці. Відправляють до комор все, що виростили тяжкою працею. Шана кожному сільгоспвиробнику, який любить землю і відчуває відповідальність перед країною», – зазначив очільник ОВА Сергій Лисак.
Фермер Віталій вже 33 роки займається овочівництвом. Цьогоріч збирає врожай солодкого перцю, помідорів, баклажанів та різних сортів капусти. До нього на ферму приїжджають як мешканці області так і жителі різних регіонів України.
Чоловік каже, вирощує екологічну продукцію. Для догляду не використовує хімікати. Це принципова позиція.
«Працюємо за контрактами. Переважно з компаніями-виробниками замороженої продукції. До війни велику частину овочів відправляли на експорт до Німеччини. Зараз орієнтуємося на український ринок. До труднощів звик, адже фермерую не одне десятиліття. Тому в полі від світання до смеркання. Й врожаї непогані отримуємо», – розповів Віталій.
Також на Дніпропетровщині завершили збирати пшеницю, ячмінь, горох та ріпак. Тривають жнива пізніх культур. Аграрії вже намолотили понад 2,2 млн тонн зернових та зернобобових.
Раніше “Особи” також інформували: В Україні вже намолотили понад 22 мільйони тонн зернових та олійних.






















