У Міненерго вкотре закликають споживачів ощадливо користуватися електроенергією, не вмикати потужні електроприлади в ранкові та вечірні години пікового навантаження, а також не користуватись кондиціонерами без нагальної потреби.
Про це заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук повідомляє у Telegram.
«Те, що ми спостерігатимемо наступного тижня, може призвести до того, що енергетикам доведеться застосовувати графіки відключень», – заявляє представниця відомства.
Водночас, Міненерго закликає бізнес активно імпортувати електроенергію. Як вважають в міністерстві, ці заходи допоможуть країні уникнути застосування графіків і обмежень.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпропетровщина серед регіонів, де найчастіше відключають електрику.



















