Новини

Україна наступного тижня може повернутися до графіків відключень світла – Міненерго

Україна вже з наступного тижня може повернутися до застосування графіків відключень електроенергії через зростання її споживання внаслідок, як очікується, спекотної погоди.

385Переглядів

У Міненерго вкотре закликають споживачів ощадливо користуватися електроенергією, не вмикати потужні електроприлади в ранкові та вечірні години пікового навантаження, а також не користуватись кондиціонерами без нагальної потреби.

Про це заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук повідомляє у Telegram.

«Те, що ми спостерігатимемо наступного тижня, може призвести до того, що енергетикам доведеться застосовувати графіки відключень», – заявляє представниця відомства.

Водночас, Міненерго закликає бізнес активно імпортувати електроенергію. Як вважають в міністерстві, ці заходи допоможуть країні уникнути застосування графіків і обмежень.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпропетровщина серед регіонів, де найчастіше відключають електрику.

Залишити відповідь