Місце збору для бажаючих долучитися: автозаправка WOG під Старим мостом, вул. Набережна Заводська, 3.
Про це повідомляє Влад Войцеховський у Facebook.
Інформація для велосипедистів, які мають бажання прийняти участь у пробігу:
Старт у п’ятницю 23 серпня о 13:00.
Маршрут: вул. Набережна Заводська – Набережна Січеславська – вул. Юліуша Словачека – проспект Дмитра Яворницького – Фестивальний причал .
Обов’язково мати з собою Державний прапор України!
Разом під прапором – у новий рік Незалежності! – зазначає Войцеховський.
Раніше “Особи” також писали: Як контролювати регіональні проєкти відновлення: громадських активістів Дніпропетровщини запрошують на вебінар.



















