Поліцейські станції запрацювали у місті П’ятихатки та селі Миколаївка. У П’ятихатках, де живе 26 тисяч людей, за безпекою та порядком слідкуватимуть два поліцейські офіцери громади – Ігор Царенко та Микола Троцький. У селі Миколаївка відкрито поліцейську станцію на чолі з офіцером громади Артемом Лисуненком. Він обслуговуватиме населені пункти Миколаївської сільської територіальної громади із населенням понад шість тисяч осіб.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Загалом в Дніпропетровській області нараховується вже 70 поліцейських станцій. Мета – докласти максимум зусиль, щоб кожна громада Дніпропетровщини була забезпечена поліцейським.
«Цей проєкт постійно вдосконалюється, охоплює все більше громад області. Наша мета – докласти максимум зусиль, щоб кожна громада Дніпропетровщини була забезпечена поліцейським, який 24/7 буде перебувати на території громади, завжди готовий прийти на допомогу людям. Бути другом та помічником, спільно вирішувати всі проблемні питання. Я хочу подякувати всім, хто посприяв у відкритті нових поліцейських станцій, зокрема головам територіальних громад та місцевим жителям», – начальник ГУНП в Дніпропетровської області Олександр Ганжа.
Раніше “Особи” також писали: “Вдарила батька молотком по голові та кинула у колодязь: у Новомосковському районі затримали 44-річну підозрювану”.






















