Новини

Вершники з Дніпропетровщини здобули 24 медалі на чемпіонаті України

Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли 24 медалі на чемпіонаті України з кінного спорту.

255Переглядів

Змагання з подолання перешкод пройшли у Жашкові Черкаської області. У них брали участь дорослі, юніори, юнаки та діти. Серед учасників представники клубу «Klimenko stable», які вибороли призові нагороди: Євген Лапа — золоту медаль, Євген Індюшкін – «бронзу».

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Всього участь у чемпіонаті України взяли представники з 5 кінних клубів Дніпропетровщини. Разом вони принесли у скарбницю регіону 24 медалі: 10 золотих, 7 срібних і 7 бронзових.

Раніше “Особи” також писали: “Скелелазка з Дніпра здобула “срібло” на Чемпіонаті Європи”.

Залишити відповідь