Новини

У Дніпрі відкрили ліцей безпекового спрямування МВС

У Дніпрі 2 вересня відкрили ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС.

572Переглядів

Цьогоріч навчання у ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС розпочали 150 студентів. Це діти Героїв України, які будуть отримувати якісну освіту за рахунок держави.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

“150 молодих, завзятих, розумних, вмотивованих. Сповнених натхнення, впевненості та цікавості до життя. Сьогодні вони розпочали навчання. Разом з очільником МВС Ігорем Клименком вручили юнакам і дівчатам їхні перші погони та шеврони. Хвилююча церемонія. Кожен з них тепер учень нового ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС”, – зазначив Сергій Лисак.

Він додав, що такі ліцеї також відкрили у Києві, Вінниці, Івано-Франківську. Незабаром відкриття п’ятого закладу – у Кривому Розі.

В майбутньому ліцеїсти зможуть стати правоохоронцями, рятувальниками або військовими.

Раніше “Особи” також писали: “Цьогоріч у школах Дніпропетровщини навчатимуться понад 318 тисяч дітей”.

Залишити відповідь