Новини

Верховна Рада проголосувала за звільнення кількох міністрів

Крім того, депутати прийняли відставку віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної. 

447Переглядів

Також була знята з посади віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної. Ще Рада проголосувала за відставку міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця та очільника Мін’юсту Дениса Малюську.

Першим про це повідомив народний депутата Ярослав Железняк, який веде власний ТГ-канал “Залізний нардеп”.

Водночас, Верховна Рада не підтримала звільнення Віталія Коваля з посади Голови Фонду держмайна та міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук. Перед голосуванням за відставку Дмитра Кулеби, віце-спікер Олександр Корнієнко оголосив перерву.

Також, Рада розглянула постанову про зняття Марʼяни Безуглої з посади заступниці голови Комітету з питань національної безпеки, однак провалила її.

Підтримали постанову 205 народних депутатів. Безугла залишається на посаді.

Раніше “Особи” також сповіщали: До суду передали справу нардепа Шуфрича, якого підозрюють у державній зраді.

Залишити відповідь