Новини

Двом військовим із Дніпропетровщини вручили державні нагороди

Двох військовослужбовців з Дніпропетровської області відзначили державними нагородами.

290Переглядів

Про це у Telegram повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Євгенія з Кам’янського на псевдо Оберіг змінила цивільну професію і стала військовою. Вона одержала медаль “За службу державі” та відзнаку глави держави “За оборону України”.

“За нашими спинами — рідні домівки, батьки, діти”, — сказала жінка.

Батько двох синів Денис — водій однієї з бригад ТрО. Він став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення. Чоловік брав участь у бойових операціях, зокрема, на Донеччині. Його нагородили нагрудним знаком “Хрест Сил територіальної оборони”.

Раніше “Особи” також сповіщали: Військові найбільше хочуть навчатися роботі з безпілотними системами — результати опитування.

Залишити відповідь