Новини

У Дніпрі чоловік намагався викрасти посилку з поштомата

У Дніпрі затримали чоловіка, який намагався обікрасти поштомат.

401Переглядів

3 вересня близько 13:10 в одному з будинків по вул. Донецьке шосе чоловік зламав замок скриньки поштового відправлення й майже викрав посилку, яка була всередині. Втекти з чужими речами йому завадили правоохоронці.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Поліцейські затримали 38-річного крадія.

4 серпня поліцейські повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі. Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисника до скоєння аналогічних злочинів, вчинених на території району.

Раніше “Особи” також писали: “Двох посадовців з Дніпра судитимуть за розтрату у понад пів мільйона гривень”.

Залишити відповідь