3 вересня близько 13:10 в одному з будинків по вул. Донецьке шосе чоловік зламав замок скриньки поштового відправлення й майже викрав посилку, яка була всередині. Втекти з чужими речами йому завадили правоохоронці.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Поліцейські затримали 38-річного крадія.
4 серпня поліцейські повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі. Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисника до скоєння аналогічних злочинів, вчинених на території району.
Раніше “Особи” також писали: “Двох посадовців з Дніпра судитимуть за розтрату у понад пів мільйона гривень”.





















