Новини

Ворог обстрілював Нікопольський район, над Дніпропетровщиною збили дві російські ракети

Ввечері та вночі росіяни продовжували стріляти по Нікопольщині. Над Дніпропетровською областю також збили дві ракети на розвідувальний БпЛА.

199Переглядів

Ввечері та вночі летіли снаряди з «Градів» та важкої артилерії по Нікопольському району. Скидав ворог і два боєприпаси з БпЛА. 

Про це вранці повідомив очільник ДніпроОВА.

Потерпали райцентр і Марганецька громада. Якої шкоди завдав агресор, зʼясовують фахівці.

За словами Лисака, гучно було також у Павлограді. Та головне – всюди без постраждалих.

Ввечері бійці ПвК «Схід» знищили над Дніпропетровщиною 2 крилаті ракети. А зранку приземлили розвідувальний безпілотник.

Протягом минулого дня ворог атакував Нікопольщину з артилерії та дронами-камікадзе. Цілили росіяни по райцентру, Покровській та Марганецькій громаді. Пошкоджене кафе та супермаркет, 3 приватних будинки, господарська споруда, газогін та лінія електропередачі. На щастя, обійшлося без постраждалих.

За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 9 вересня росіяни атакували Україну трьома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 і та 8-ма ударними БпЛА типу «Shahed».

Збито дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 6 ударних БпЛА типу «Shahed». Два ворожі безпілотники локаційно втрачені на території України (імовірно упали під впливом засобів РЕБ). Також, внаслідок активної протидії, одна із ракет Х-59/69 не досягла своєї цілі.

Протиповітряна оборона працювала у Київській, Черкаській, Сумській та Дніпропетровській областях.

Раніше “Особи” також писали: Росіяни атакували чотири райони Дніпропетровщини, збито п’ять БпЛА і ракету.

Залишити відповідь