Ввечері та вночі летіли снаряди з «Градів» та важкої артилерії по Нікопольському району. Скидав ворог і два боєприпаси з БпЛА.
Про це вранці повідомив очільник ДніпроОВА.
Потерпали райцентр і Марганецька громада. Якої шкоди завдав агресор, зʼясовують фахівці.
За словами Лисака, гучно було також у Павлограді. Та головне – всюди без постраждалих.
Ввечері бійці ПвК «Схід» знищили над Дніпропетровщиною 2 крилаті ракети. А зранку приземлили розвідувальний безпілотник.
Протягом минулого дня ворог атакував Нікопольщину з артилерії та дронами-камікадзе. Цілили росіяни по райцентру, Покровській та Марганецькій громаді. Пошкоджене кафе та супермаркет, 3 приватних будинки, господарська споруда, газогін та лінія електропередачі. На щастя, обійшлося без постраждалих.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 9 вересня росіяни атакували Україну трьома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 і та 8-ма ударними БпЛА типу «Shahed».
Збито дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 6 ударних БпЛА типу «Shahed». Два ворожі безпілотники локаційно втрачені на території України (імовірно упали під впливом засобів РЕБ). Також, внаслідок активної протидії, одна із ракет Х-59/69 не досягла своєї цілі.
Протиповітряна оборона працювала у Київській, Черкаській, Сумській та Дніпропетровській областях.
Раніше “Особи” також писали: Росіяни атакували чотири райони Дніпропетровщини, збито п’ять БпЛА і ракету.



















