За повідомленням профільного міністра, є чіткий план і графіки робіт, який реалізується низкою держкомпаній України.
Про це під час виступу у Верховній Раді розповів міністр енергетики України Герман Галущенко.
“На сьогодні вже встановлені в сотнях мегават, профінансовано обладнання десь близько на 600 мегават, навіть більше, на 600 мегават, яке вже є частково в Україні й частково є в дорозі”, – заявив він.
Зазначимо, що 1 гігават (ГВт) дорівнює 1 тисячі мегават (МВт).
Раніше “Особи” повідомляли, що в Україні будують не більше 20% від “гігавату” Зеленського.
Також “Особи” також сповіщали: Розпочала роботу урядова «гаряча лінія» з питань енергетики – «СТРУМ».




















1 коментар