Новини

У 2024 році понад 4 тисяч дітей з Дніпропетровщини оздоровилися у таборах

За цей рік 4,1 тисяча дітей з Дніпропетровської області побували в оздоровчих таборах.

247Переглядів

Діти з Дніпропетровщини відпочивали у таборах за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Так, 388 дітей оздоровилися у міжнародному дитячому центрі «Артек» (Закарпатська область та Київ, Пуща-Водиця). З 4 вересня ще 49 дітей відправились до Закарпаття та Києва на VІІ зміну.

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Там також додали, що 220 дітей, які мають пільги, оздоровилися в таборі в Карпатах “Соколята” на загальну суму 3,6 мільйонів гривень. Крім того, за кошти благодійної організації “Сильні разом” 30 дітей, які втратили через війну одного або двох батьків, які були військовими, відвідали Литовську Республіку.

Раніше “Особи” також писали: “7-річний шахіст Мирон Нетребко став наймолодшим переможцем Чемпіонатів Європи з Дніпропетровщини”.

Залишити відповідь