Новини

Розстріляв 5 людей на “Південмаші”: у Дніпрі відбулося засідання по справі Артемія Рябчука

У Дніпрі 18 вересня провели засідання по справі нацгвардійця Артемія Рябчука.

855Переглядів

У Дніпровському апеляційному суді 18 вересня відбулося засідання по справі нацгвардійця Артемія Рябчука, який 27 січня 2022 року розстріляв караул військовослужбовців на заводі “Південмаш”. Він відмовився від послуг своєї адвокатки і йому обрали іншого захисника з центру безоплатної правової допомоги.

Про це повідомляє Суспільне із зали суду.

“Сьогодні Рябчук відмовився від послуг його адвокатки — Артемію обрали іншого захисника з центру безоплатної правової допомоги”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нацгвардієць Артемій Рябчук, який у 2022 році на заводі “Південмаш” у Дніпрі розстріляв колег, отримав вирок. Через стрілянину два роки тому загинули п’ятеро, серед них одна цивільна, ще п’ятеро отримали поранення різного ступеня тяжкості. На суді чоловік повністю визнав свою провину, розкаявся та попросив вибачення у рідних загиблих.

Раніше “Особи” також писали: “У Першотравенську місцевий депутат побив військового”.

Залишити відповідь