Новини

Нацгвардієць, який на заводі “Південмаш” у Дніпрі розстріляв колег, отримав довічне ув’язнення

Нацгвардієць Артемій Рябчук, який у 2022 році на заводі "Південмаш" у Дніпрі розстріляв колег, отримав вирок.

284Переглядів

За даними ДБР, Красногвардійський районний суд міста Дніпро засудив його до довічного позбавлення волі.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі розстріляли автомобіль: постраждав чоловік.

Залишити відповідь