Чотирьох ухилянтів затримали минулої ночі прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону. Серед них двоє мешканців Дніпропетровщини та двоє жителів Харківщини.
Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.
“Правопорушників наряд помітив близько першої години ночі. Чоловіки несли з собою гумовий човен та швидко рухалися в бік кордону. За 50 метрів до держрубежу наряд затримав зловмисників. Ними виявилися двоє жителів Дніпропетровщини, один житель Київщини та один житель Харківщини”, – йдеться у повідомленні.
Для складання адмінпротоколів та з’ясування усіх обставин правопорушення порушників доставили у прикордонний підрозділ. Там вони розповіли, що заплатили організаторам такої “подорожі” від 4 до 12 тисяч доларів. Ще кілька тисяч доларів вони мали б заплатити після того, як потраплять за кордон.
Прикордонники нагадують, що від початку повномасштабного вторгнення по обидва береги Тиси, де проходить кордон з Угорщиною та Румунією, прикордонники виявили тіла 41 потопельника.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі затримала членів наркоугруповання, які намагались підкупити поліцію”.



















