Новини

На гумовому човні через Тису: двоє чоловіків з Дніпропетровщини намагалися потрапити в Угорщину

Прикордоники затримали мешканців Дніпропетровщини, які намагалися потрапити в Угорщину через Тису.

183Переглядів

Чотирьох ухилянтів затримали минулої ночі прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону. Серед них двоє мешканців Дніпропетровщини та двоє жителів Харківщини.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

“Правопорушників наряд помітив близько першої години ночі. Чоловіки несли з собою гумовий човен та швидко рухалися в бік кордону. За 50 метрів до держрубежу наряд затримав зловмисників. Ними виявилися двоє жителів Дніпропетровщини, один житель Київщини та один житель Харківщини”, – йдеться у повідомленні.

Для складання адмінпротоколів та з’ясування усіх обставин правопорушення порушників доставили у прикордонний підрозділ. Там вони розповіли, що заплатили організаторам такої “подорожі” від 4 до 12 тисяч доларів. Ще кілька тисяч доларів вони мали б заплатити після того, як потраплять за кордон.

Прикордонники нагадують, що від початку повномасштабного вторгнення по обидва береги Тиси, де проходить кордон з Угорщиною та Румунією, прикордонники виявили тіла 41 потопельника.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі затримала членів наркоугруповання, які намагались підкупити поліцію”.

Залишити відповідь