Новини

На Дніпропетровщині понад 200 військових та ветеранів взяли участь у всеукраїнській спартакіаді

В області відбулася перша Відкрита всеукраїнська спартакіада ТитаниUA.

424Переглядів

На всеукраїнську спартакіаду з’їхалися понад 200 військових з 9 областей, серед яких діючі оборонці, ветерани та курсанти. Вони змагалися за звання найсильніших на різних локаціях. Порадами Героїв підтримували олімпійці та паралімпійці. Також на місці учасникам допомагали фізичні реабілітологи.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Понад місяць підготовки. Облаштування локації для проведення змагань. Розселення учасників з різних регіонів. І зрештою – ця подія сталася. Першою Дніпропетровщина провела Відкриту всеукраїнську спартакіаду ТитаниUA. Вона зібрала два десятки команд. Це майже 200 ветеранів, військовослужбовців і курсантів. Учасники з’їхалися з дев’яти областей! Доєдналися й наші. Боролися за звання найсильніших», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.

Військовий Максим з Полтавщини, якому ампутували ногу через поранення на спартакіаді виборював перемогу одразу у декількох дисциплінах: підняття штанги, присідання на одній нозі та веслування на тренажері.

«Спорт дуже гарно витягує психологічно та фізично. В ньому й знайшов себе. Їздимо з хлопцями на різні змагання», – пояснив ветеран з Полтавщини Максим.

Інші учасники перетягували канат та змагалися на аеробайку. А ще з важкими предметами долали естафету та віджималися з величезною колодою.

Раніше “Особи” тако писали: “У Дніпрі змагалися юні гімнастки з різних куточків країни”.

1 коментар

Залишити відповідь