Новини

На Дніпропетровщині зростає захворюваність на ГРВІ

На минулому тижні у Дніпропетровській області зафіксували 7,8 тисячі випадків захворювання на ГРВІ.

428Переглядів

З 13 по 19 вересня у регіоні зареєстровано 7888 випадків захврювання на ГРВІ, що на 7,1% більше, ніж минулого тижня. З-поміж хворих — майже 46,8% дітей. До закладів охорони здоров’я ушпиталили 407 пацієнтів, зокрема 235 дітей.

Про це повідомляє Обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Також за тиждень зафіксували 929 випадків захворювання на COVID-19. З них 20,7% — діти.

“Порівняно з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 17,5%. На стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом перебували — 124 людей. Одного пацієнта госпіталізували до відділення інтенсивної терапії. Летальних випадків не зафіксовано”, – повідомили в Обласниому центрі контролю та профілактики хвороб..

Раніше “Особи” також писали: “У Чумаківській громаді на Дніпропетровщині відкрили освітньо-цифровий центр”.

Залишити відповідь