Між криворожанкою та колишньою свекрухою склалися неприязні відносини, жінки конфліктували.
Про це йдеться у вироку Інгулецького суду Кривого Рогу, повідомляє Перший криворізький.
Одного разу колишня невістка прийшла до останньої додому та стала погрожувати вбивством. Щоб змусити повірити в серйозність своїх намірів, жінка розмахувала сокирою. Розбила нею вікно та декілька разів вдарила по автівці, що стояла у дворі.
Жінка зупинилися лише після втручання колишнього чоловіка. Викинувши сокиру на подвір`ї, вона покинула приватну територію.
Криворожанка визнала свою провину. При винесенні вироку суд прийняв до уваги пом’якшуючі обставини — щире каяття та неповнолітніх дітей. Але обтяжувало покарання те, що злочин був направлений на людину похилого віку.
Жінку визнали винною у погрозі вбивством (частина 1 стаття 129 Кримінального кодексу України). Покарали 1 роком умовно.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі поліцейські затримали чоловіка за замах на вбивство матері.



















