Новини

У Дніпрі у День захисників і захисниць вшанували полеглих воїнів

У День захисників і захисниць Дніпропетровщина долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання.

299Переглядів

Полеглих Героїв вшанували й квітами. Також сьогодні на честь пам’ятної дати погасили марку.

Про це інформує пресслужба ДніпроОВА.

«Згадали загиблих Героїв. Захисників і захисниць, які віддали життя за Україну. Боронячи рідну землю. Поклали квіти на знак безмежної шани. Подякували й тим, хто щодня за захисті. У цей знаковий день також погасили символічну марку», – розповів перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.

О 9:00 Дніпропетровщина долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання. У цю мить зупинилися дорожній рух та люди.

Після – вшанували подвиг загиблих оборонців на Алеї пам’яті. Там пролунала спільна молитва. До стел з іменами загиблих оборонців поклали квіти.

Дню захисників і захисниць присвячена нова поштова марка «Під покровом Богородиці». Відбулося її урочисте спецпогашення.

«Марку розробив художник Олександр Охапкін. Вона благодійна. Частина коштів з продажу піде на потреби ЗСУ», – зазначила директорка з взаємодії із державними органами влади АТ «Укрпошта» Юлія Боровик.

На марці зображена Діва Марія, яка наче оберігає воїнів. Саме її вони здавна вважали символом захисту та опіки. Випуск вийшов тиражем в понад 4 млн екземплярів. Придбати його можна вже у всіх відділеннях Укрпошти або онлайн.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність.

1 коментар

Залишити відповідь