Новини

У Дніпрі в День захисників та захисниць України посмертно нагородили 19 військових

У Дніпрі в День захисників та захисниць України посмертно нагородили дев’ятнадцятьох військових. Медалі "Захисник Вітчизни" вручили їхнім рідним.

344Переглядів

Аби вшановувати памʼять загиблих жителів Дніпра створили спеціальну онлайн-платформу, де повинні довічно зберігатися дані про оборонців, їхній подвиг. У рамках цього проєкту встановлюють пам’ятні таблички на честь полеглих героїв на будівлях шкіл та житлових будинках, де вони жили й навчалися.

Про це повідомили на сайті міськради Дніпра.

Одну з нагород отримала Оксана Буряк, дружина полеглого військового Дмитра Буряка.

“Чоловік мав військову освіту. Служив у Збройних силах України більше 12 років, а також у Національній поліції України. У лютому 2021 року підписав контракт і почав знову служити у ЗСУ. Був командиром взводу, начальником артилерії. Служив у 93-й бригаді “Холодний Яр”. Найгарячіші напрямки — Бахмут, Соледар. Загинув чоловік 1 жовтня 2023 року. Побратими про Дмитра відгукуються, як про гарного командира, добру людину, згадують лише теплими словами”, — каже жінка.

Серед нагороджених посмертно також військові зі 128 бригади, які звільняли Харківщину, билися під Вугледаром, Великою Новосілкою, Старомайорським, повідомив начальник групи комунікацій 128-ї бригади ТрО ЗСУ Олександр Курбатов.

“Ми не забуваємо їх. Ці люди не хотіли військової шани, а просто — захистити нашу країну. Памʼятаємо  про них”, — зазначив він.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі у День захисників і захисниць вшанували полеглих воїнів.

1 коментар

Залишити відповідь