Новини

У Дніпрі заступник директора комунального підприємства вкрав 1,8 млн грн на закупівлі «старлінків»

Комунальне підприємство Дніпровської міськради на виконання «Програми щодо сприяння територіальній обороні міста Дніпра 2022-2026 роки» мало закупити «старлінкі» для забезпечення безперебійного зв’язку.

377Переглядів

Заступник директора КП, використовуючи своє службове становище, закупив обладнання за завищеними цінами. Потім ці «старлінки» передали на потреби шкіл регіону. Внаслідок дій посадовця державному бюджету було завдано 1,8 млн грн збитків.

Про це повідомили у Бюро економічної безпеки та спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.

Правоохоронці провели 21 санкціонований обшук та вилучили документи, блокноти з чорновими записами, мобільні телефони та комп’ютерну техніку.

Фігуранту повідомили про підозру за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, що було вчинене в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Перевіряються інші особи, причетні до злочину.

Досудове розслідування здійснюють детективи БЕБ, оперативний супровід – Управління кіберполіції в Дніпропетровській області ДКП Національної поліції України та Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області, процесуальне керівництво – прокурори спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Хмельницькій області викрили керівницю МСЕК та керівника пенсійного фонду на незаконному збагачені на мільйони доларів.

1 коментар

Залишити відповідь