Вищий антикорупційний суд визнав винуватими колишнього в. о. голови однієї з місцевих районних державних адміністрацій Дніпропетровської області, приватного підприємця та інженера-землевпорядника. Їм призначили по 7 років колонії кожному.
Про це повідомила пресс-служба ВАКС.
Як інформує «Слово і діло», йдеться про ексголову Нікопольської РДА Геннадія Зиміна, інженера-землевпорядника Віктора Селіна та підприємця Тетяну Гілку.
«9 жовтня 2024 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок та визнала винуватими колишнього виконуючого обов’язки голови однієї з місцевих районних державних адміністрацій Дніпропетровської області, приватного підприємця та інженера-землевпорядника, які за допомогою підроблених документів розтратили грошові кошти місцевого бюджету у особливо великому розмірі, також приватного підприємця було визнано винною у вчиненні фінансової операції з «відмивання» цих коштів. Осіб визнано винуватими у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України», – йдеться в рішенні.
Судом кожному з обвинувачених призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією половини належного на праві власності майна та позбавленням права займати певні посади та займатися певною діяльністю строком на 3 роки та на 1 рік.
Також до Зиміна, Селіна та Гілки застосували запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з покладенням на них додаткових обов’язків.
Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений протягом 30 днів до Апеляційної палати ВАКС.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі заступник директора комунального підприємства вкрав 1,8 млн грн на закупівлі «старлінків».




















1 коментар