Новини

На медицину Дніпропетровщини спрямували ще майже 447 млн грн

На медицину Дніпропетровщини спрямували ще майже 447 мільйонів гривень. Таке рішення ухвалили депутати обласної ради.

349Переглядів

Депутати обласної ради приділяють увагу розвитку медицини на Дніпропетровщині. Тому спрямували на цю галузь додаткові кошти.

Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.

Виділені кошти розподілять за такими напрямками:

  • 116 млн грн – забезпечення роботи медзакладів;
  • 112 млн грн – придбання медикаментів та обладнання;
  • 217 млн грн – ремонти та реконструкції приміщень в лікарнях області;
  • 1,9 млн грн – забезпечення безперебійної роботи закладів в умовах відсутності електропостачання.

За словами Миколи Лукашука, з коштів державної субвенції 195 млн грн депутати спрямували на реконструкцію будівлі головного корпусу «Криворізької міської клінічної лікарні №2».

«Це дійсно важливий проєкт, початок якому вже покладено. По завершенню наша область матиме сучасний медичний центр, в якому будуть доступні медичні послуги найвищої якості», – пише Лукашук.

Раніше “Особи” також інформували: Партнери з США передали медикам Дніпропетровщини зимові комплекти спецодягу.

Залишити відповідь