Депутати обласної ради приділяють увагу розвитку медицини на Дніпропетровщині. Тому спрямували на цю галузь додаткові кошти.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Виділені кошти розподілять за такими напрямками:
- 116 млн грн – забезпечення роботи медзакладів;
- 112 млн грн – придбання медикаментів та обладнання;
- 217 млн грн – ремонти та реконструкції приміщень в лікарнях області;
- 1,9 млн грн – забезпечення безперебійної роботи закладів в умовах відсутності електропостачання.
За словами Миколи Лукашука, з коштів державної субвенції 195 млн грн депутати спрямували на реконструкцію будівлі головного корпусу «Криворізької міської клінічної лікарні №2».
«Це дійсно важливий проєкт, початок якому вже покладено. По завершенню наша область матиме сучасний медичний центр, в якому будуть доступні медичні послуги найвищої якості», – пише Лукашук.
Раніше “Особи” також інформували: Партнери з США передали медикам Дніпропетровщини зимові комплекти спецодягу.



















