Новини

Під Кривим Рогом знайшли тіло колишнього кандидата у мери Дмитра Шевчика

Дмитро Шевчик балотувався у мери Кривого Рогу у 2020 році від партії Слуга народу, але програв також вже загиблому Костянтину Павлову.

280Переглядів

У селищі Кудашівка у Дніпропетровській області 8 жовтня виявили тіло колишнього кандидата у мери Кривого Рогу Дмитра Шевчика. На місці працює поліція.

Про це повідомляє LIGA.net.

За інформацією криворізького видання СВОЇ, Шевчик міг застрелитися.

Шевчик був колишнім гендиректором Центрального гірничо-збагачувального комбінату (ЦГЗК) групи “Метінвест”. Він також балотувався на посаду мера Кривого Рогу у 2020 році від партії Слуга народу.

У серпні 2021 року тодішнього мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, якому на виборах і поступився Шевчик, знайшли мертвим на порозі власного будинку. Слідство розглядало три версії його смерті. Головна – самогубство.

Поліція повідомила, що чоловіка знайшли мертвим на одній з баз відпочинку у Криворізькому районі. Для з’ясування обставин події на місці працюють правоохоронці, криміналісти та судово-медичний експерт. Ведеться огляд місця події, збір доказів, а також опитування свідків.

Слідчі внесли інформацію до реєстру досудових розслідувань за статтею, що передбачає розслідування випадків смерті, з попередньою кваліфікацією “самогубство”.

Цікаві факти про Шевчика

  • 31 серпня 2020 року на з’їзді “Слуг народу” Шевчик не став прямо відповідати на запитання, чи є Росія агресором, заявивши, що “намагається абстрагуватися від політики”.
  • У вересні того ж року син Шевчика збив на пішохідному переході 11-річного хлопчика.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі дружина вбила ножем свого чоловіка.

Залишити відповідь