Новини

У Кривому Розі дружина вбила ножем свого чоловіка

У Кривому Розі дружина вбила свого чоловіка під час сварки.

288Переглядів

Злочин стався 6 жовтня в одній із квартир на території Покровського району міста. Там між подружжям виник конфлікт, під час якого жінка завдала чоловіку ножового поранення. Травми виявилися дуже серйозними і він загинув на місці.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Жінку затримали поліцейські. Вони також вилучили знаряддя злочину – ніж.

“Наразі слідчі за погодженням з Криворізькою Північною окружною прокуратурою повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу”, – повідомили в поліції.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі на пожежі загинула 18-річна дівчина”.

2 коментарі

Залишити відповідь